Учасниця «Поверніть мені красу» тепер працює у пластичного хірурга

7 вересня на 1+1 стартував один з найдраматичніших проектів Поверніть мені красу. У другому сезоні експерти зіштовхнуться зі складними життєвими історіями, майже безнадійними діагнозами та душевними ранами, які складно загоїти. Редакція 1+1 відправилася в одну з українських клінік, щоб на власні очі побачити, де відбуваються неймовірні перевтілення. Чотири спеціалісти – пластичні хірурги Дмитро Слоссер та Ростислав Валіхновський, психолог Олена Любченко та дизайнер Андре Тан - вдосконалюють зовнішність, вирішують психологічні проблеми та змінюють стиль учасниць. Один з експертів Команди порятунку лікар Валіхновський розповів, що другий сезон став справжнім викликом для команди медиків, а за медичні випадки, з якими вони зіштовхнулися, із гарантованим результатом могли взятися лише 2-3 клініки у світі."Учасницям другого сезону ми зробили близько 25 операцій з пересадки шкіри, найдовша з яких тривала близько 5 годин, ми відновлювали частини обличчя пацієнтів та проводили надзвичайно складні хірургічні втручання в комплексі з терапевтичними, дерматологічними та косметичними технологіями."

Ростислав Валіхновський впевнений, що завдяки проекту Поверніть мені красу з’явилася можливість врятувати життя тих, для кого хірургічне втручання – це не звичайна забаганка. Адже, були історії, коли деякі учасниці настільки зневірилися в оточуючих та самих собі, що були ладні піти з життя.


"У другому сезоні зібралися люди, які вже у юному віці встигли розчаруватися в житті, у своїх силах і скласти крила. Учасниці проекту – вигнанці нашого суспільства, більшість людей, на жаль, їх не помічає. Ці люди залишаються поза уваги соціуму та держави."


Справжньою несподіванкою стала поява в клініці учасниці другого сезону Поверніть мені красу Оксани Шевчун, історія якої вчора сколихнула всю країну. Жінка, обличчя якої вразила вроджена гемангіома, в минулому зазнавала цькувань односільчан та фізичних знущань зі сторони чоловіка. Навіть у рідному селі на Сумщині Оксана не наважувалася з'являтися на людях вдень. Жінка настільки зневірилася у житті та в самій собі, що навіть хотіла накласти на себе руки.

Однак стати учасницею проекту Поверніть мені красу Оксану змусила любов до сина, якому жінка присвятила все своє життя. Тому пішла на рішучий крок, аби син не соромився своєї матері.


Оксана не випадково опинилася у клініці. До проекту вона працювала у селі прибиральницею на поштовому відділенні. А після участі у «Поверніть мені красу» отримала не тільки нову зовнішніcть, але і нову роботу. Вже майже рік вона працює на посаді молодшого медичного співробітника поряд із Ростиславом Валіхновським, який разом з командою порятунку подарував їй нове життя.1181 1

Обсуждения

Войдите чтобы оставить комментарий

Дмитро Слоссер

Запись на прием к Дмитрию Слоссеру