На фінальному виході учасниця «Поверніть мені красу» прийняла пропозицію руки і серця

Історія Тетяни Вороніної у свій час шокувала Україну. У 18 років у дівчини з'явився нав'язливий прихильник, якому вона не відповідала взаємністю. Таня навіть подумати не могла, скільки нещастя їй згодом принесе чоловік. Вирішивши помститися за нерозділене кохання, він облив кохану сірчаною кислотою.

Всі ці роки вона жила зі страшними шрамами на тілі, зі сльозами розглядала свої старі фотографії і мріяла коли-небудь знову прокинутися красивою. Шанс на нове життя їй подарувала «команда порятунку» проекту «Поверніть мені красу», яка допомогла Тетяні усунути зовнішні дефекти, впоратися з комплексами, а також залишити в минулому свої страхи. Через 10 років страждань жінка вперше відчула себе привабливою і щасливою.

Дизайнер Андре Тан з командою стилістів кардинально змінив імідж Тетяни, підібравши їй елегантні образи і перетворивши її в довговолосу блондинку з блискучими від щастя очима.

Дійсно, на фінальному виході перед родичами, які прийшли підтримати Тетяну, постала вже не закомплексована жінка зі шрамами на обличчі та душі, а впевнена у своїй зовнішності та силах красуня.


До участі в проекті Тетяна перенесла 15 пластичних операцій, але позбутися наслідків трагедії та почати жити по-новому їй вдалося лише після участі в програмі Поверніть мені красу.

Тетяна нарешті відчула себе коханою та позбулася страху страху відносин. Її хлопець ще на проекті зробив їй пропозицію руки і серця. На фіналі вона відчула, що позбулася свого минулого і погодилася одружитися з коханим.

785 2

Обсуждения

Войдите чтобы оставить комментарий

Дмитро Слоссер

Запись на прием к Дмитрию Слоссеру